srijeda, 13 septembar 2017 12:55

Omladinska liga (5. kolo): "Sutjeska" bolja od "Lovćena", "Cetinju" bod u gostima

Peta runda Omladinske fudbalske lige Crne Gore, odigrana prethodnog vikenda, donijela je poraz “Lovćena” od “Sutjeske” i remi “Cetinja” i “Iskre”.

“Lovćen” je pred svojom publikom poražen od drugoplasirane “Sutjeske” – 0:2. Oba gola za Nikšićane postigao je Osmajić, u 37. i 49. minutu.

Juniori “Cetinja” su na gostovanju “Iskri” bili nadomak pobjede, ali su se na kraju zadovoljili drugim remijem tokom ove sezone – 2:2. Na utakmici odigranoj u Donjoj Gorici, “Cetinje” je steklo prednost u 36. minutu, pogotkom Jovanovića. U posljednjem minutu prvog dijela, vođstvo gostiju udvostručio je Nišavić. Danilovgrađani su u nastavku, ipak, došli do boda, golovima Pavićevića i Kneževića.

Nakon pet odigranih kola, stanje na tabeli je sljedeće: “Budućnost” 12, “Sutjeska” 12, “Mladost” 12, “Dečić” 10, “Grbalj” 9, “Zeta” 9, “Kom” 9, “Rudar” 8, “Jedinstvo” 7, “Čelik” 7, “Lovćen” 6, “Petrovac” 6, “Cetinje” 5, “Iskra” 2, “Jezero” 1, “Ibar” 0.

U narednom kolu, u subotu (15:30 časova), fudbaleri “Cetinja” dočekaće “Jezero”, a “Lovćen” će gostovati “Jedinstvu”.