srijeda, 13 septembar 2017 17:07

Kup Crne Gore: Bezidejni "Lovćen" u nadoknadi poražen od "Berana"

Fudbaleri "Lovćena" nijesu iskoristili prednost domaćeg terena u prvom duelu osmine finala Kupa Crne Gore. Naprotiv. U drugom duelu protiv "Berana" u svega 10 dana, izabranici Dragana Kanatlarovskog pružili su slabu predstavu, o kojoj će dovoljno reći rezultat - 0:1.

Oba sastava danas su pružila krajnje skomnu predstavu. Ipak, na samom početku sudijske nadoknade, Beranci su došli do pobjede, pa će ekipa "Lovćena" za dvije sedmice imati težak zadatak u revanš susretu.

kupberane1

U prvom dijelu igre nije bilo većih uzbuđenja. Dragan Kanatlarovski nije izveo na teren najjaču postavu, pa je učinak bio skroman. Identičan je bio i nastup suparničke ekipe.

Bitnije promjene nijesu viđene ni u nastavku, sve do sudijske nadoknade, kada je 'rezervista' Miro Korać, šest minuta pošto je ušao u igru, pogotkom donio veliko slavlje gostima.

Revanš mečevi osmine finala zakazani su za 27. septembar.

LOVĆEN - BERANE 0:1 (0:0)