srijeda, 11 oktobar 2017 16:19

2. CFL (10. kolo): Poraz “Cetinja” u Rožajama

2. CFL (10. kolo): Poraz “Cetinja” u Rožajama FOTO: P.S.

Fudbaleri “Cetinja” doživjeli su danas deveti poraz u drugoligaškom šampionatu.

U odloženom susretu 10. kola, od posljednjeplasiranog drugoligaša bolji je bio “Ibar”, koji je pred svojim navijačima trijumflvao rezultatom 2:0.

Domaći su do prednosti došli već u 10. minutu, kada je Denis Škrijelj pogodio Marovićevu mrežu.

lipskabanner

Taj rezultat bio je na snazi sve do 66. minuta, kada je Bišević iz jedanaesterca udvostručio prednost domaćih i riješio pitanje pobjednika.

Fudbalere “Cetinja” u nedjelju očekuje gradski derbi protiv “Lovćena”. Tim duelom, ujedno, biće završena i prva trećina drugoligaškog šampionata.

IBAR - CETINJE 2:0 (1:0)

Rožaje, stadion na Bandžovom brdu, gledalaca: 300. Sudija: D. Vujisić (Podgorica).

1:0 - D. Škrijelj 10’, 2:0 - Bišević 66’ (11m)

IBAR: Kuč, Šofranac, Dž. Škrijelj, Korničuk (Hot), Tahirović, Dacić (I. Murić), Vuković, Poček, D. Škrijelj (E. Murić), Bišević, Jeknić.

CETINJE: Marović, L. Vujošević, Đurković, Čavor, Petrović, Rogošić, Mijanović, Gluščević (Vasović), Mirković (Borozan), Kang, N. Vujošević (Spahić).