Igralište u Giposu ponovo na udaru vandala
Foto: RTV Cetinje
Tokom protekle noći prosuto je ulje po stolu za stoni tenis na dječijem igralištu u naselju Gipos na Cetinju.
Ovo nije prvi put da se sličan incident dešava. Prije oko deset mjeseci na istom mjestu zabilježen je gotovo identičan slučaj, kada je ulje takođe bilo prosuto po stolu za stoni tenis, čime je njegovo korišćenje bilo onemogućeno.
Samim tim i okupljanje djece i mladih dok nije očišćeno od strane DOO Komunalno Cetinje.
Pojedini građani naselja smatraju da je razlog ovog vandalskog čina to što u večernjim satima do kasno u noć djeca koja se okupljaju na igralištu prave veliku buku koja smeta stanovnicima ovog dijela grada.
O ovom problemu naš medij je već pisao.

Postavlja se pitanje da li to nezadovoljstvo može biti opravdanje za uništavanje zajedničke imovine?
Ipak je dječije igralište tokom dana mjesto gdje se druže, igraju i stvaraju zajedničke uspomene najmlađi iz ovog naselja.
S.L.
Obavezno je navođenje izvora, autora i veze (“linka”) na izvorni sadržaj u novinarskom prilogu u kojem se poziva na autorski sadržaj s Cetinjskilist.com.
Veze (“linkovi”) na autorski sadržaj, pripadajući naslovi i eventualno drugi djelovi opreme teksta mogu se slobodno objavljivati ali bez ikakvih izmjena. Nije dopušteno mijenjanje smisla citata izvan konteksta, niti korištenje sadržaja u reinterpretiranom obiku. Ova pravila važe i za prenošenje sadržaja na Facebook i drugim platformama.
Cetinjskilist.com ne preuzima bilo kakvu odgovornost s obzirom na korištenje sadržaja od trećih osoba.


