Sport

Inter lako sa Crvenom zvezdom, Barselona, Dortmund i Siti ubjedljivi

Strijelci su bili dosta dobro raspoloženi pa je tako na devet utakmica viđeno 32 gola.

Utakmicama drugog kola večeras je nastavljeno takmičenje u Ligi šampiona.

Inter je lako izašao na kraj sa Crvenom zvezdom u Milanu pošto je slavio sa 4:0.

“Neroazuri” su poveli golom Čalhanoglua iz “slobodnjaka” u 11. minutu, da bi u nastavku još tri puta zatresli mrežu, a pogađali su Arnatulović, Lautaro i Taremi.

Najubjedljiviju pobjedu ove večeri ostavrila ja Borusija iz Dortmunda koja je sa 7:1 savladala Seltik.

Ubejdljiva je bila i Barselona, a stradao je Jang Bojs (5:0), dok je Siti servirao “poker” Slovanu u Bratislavi (4:0).

U ostalim mečevima Arsenal je sa 2:0 savladao PSŽ, Leverkuzen je bio bolji od Milana (1:0), dok pobjednika nije bilo u duelu PSV-a i Sportinga – 1:1.

Ranije danas Brest je u gostima savladao Salcburg sa 4:0, dok su Štutgart i Sparta odigrali bez pobjednika (1:1).

RB Salzburg – Brest 0:4