Izglasano nepovjerenje 42. Vladi Crne Gore
Skupština Crne Gore izglasala je nepovjerenje 42. Vladi Zdravka Krivokapića. Za nepovjerenje Vladi su glasali poslanici opozicije i poslaničkog kluba Crno na bijelo”. Glasala su 54 poslanika, za nepovjerenje 43 poslanika, protiv nepovjerenja 11 poslanika.
Poslanici Demokratskog fronta (DF), Socijalističke narodne partije (SNP) i Pokreta za promjene (PzP) su napustili salu.
Prethodno crnogorski parlament nije raspravljao o prijedlogu premijera Zdravka Krivokapića o skraćenju mandata Skupštini, jer dnevni red nije dobio potrebnu podršku. Dnevni red, kojim je bilo predviđenio glasanje o skraćenju mandata skupštini podržalo je 29 poslanika, protiv je bilo 6, dok su 42 poslanika bila uzdržana. Ta sjednica parlamenta trajala je svega nekoliko minuta, nakon čega su premijer i većina ministara napustili sjednicu, osim ministra Mladena Bojanića i mistarke Tamare Srzentić.
Obavezno je navođenje izvora, autora i veze (“linka”) na izvorni sadržaj u novinarskom prilogu u kojem se poziva na autorski sadržaj s Cetinjskilist.com.
Veze (“linkovi”) na autorski sadržaj, pripadajući naslovi i eventualno drugi djelovi opreme teksta mogu se slobodno objavljivati ali bez ikakvih izmjena. Nije dopušteno mijenjanje smisla citata izvan konteksta, niti korištenje sadržaja u reinterpretiranom obiku. Ova pravila važe i za prenošenje sadržaja na Facebook i drugim platformama.
Cetinjskilist.com ne preuzima bilo kakvu odgovornost s obzirom na korištenje sadržaja od trećih osoba.

