Sport

Veče iznenađenja u Ligi šampiona

Kompletirano drugo kolo u elitnom evropskom klupskom takmičenju.

Tanjug/AP Photo/Thibault Camus, Pool, File

Porazi Real Madrida i Bajern Minhena obilježili su večerašnji program u Ligi šampiona.

Aktuelni šampion Evrope izgubio je na gostovanju Lilu sa 1:0.

Madriđane je u Francuskoj srušio Džonatan Dejvid, sa penala, u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena.

Istim rezultatom Aston Vila je iznenadila ekupu Bajern Minhena.

Tim iz Birmingema do pobjede na “Vila parku” stigao je golom Durana u 79. minutu utakmice.

Liverpul je bio siguran protiv Bolonje, u meču koji je vodio crnogorski sudijski tim na čelu sa Nikolom Dabanovićem. “Redsi” su na “Enfildu” slavili sa 2:0.

Neočekuvanu i ubjedljivu pobjedu ostvarila je Benfika protiv Atletiko Madrida (4:0), dok je Juventus na krilima Dušana Vlahovića slavio na gostovanju Lajpcigu (3:2).

Pobjednika nije bilo u duelu Dinama i Monaka (2:2), dok je Klub Briž bio bolji od Šturma u gostima (1:0).