Sport

Lovćenova lekcija Komu

Fudbaleri Lovćena nastavili su sa odličnim partijama u Drugoj CFL. Cetinjani su u 6. kolu bili bolji od Koma na Starom aerodromu sa 3:0 (1:0). Nakon ne previše kvalitetnog početka utakmice, Lovćen je preuzeo kontrolu, a do gola je stigao u 35. minutu. Bujiša je povukao kontru sa lijeve strane, asistirao Draganiću koji je spretno

Fudbaleri Lovćena nastavili su sa odličnim partijama u Drugoj CFL. Cetinjani su u 6. kolu bili bolji od Koma na Starom aerodromu sa 3:0 (1:0).

Nakon ne previše kvalitetnog početka utakmice, Lovćen je preuzeo kontrolu, a do gola je stigao u 35. minutu.

Bujiša je povukao kontru sa lijeve strane, asistirao Draganiću koji je spretno reagovao ispred golmana Radoševića – 1:0.

Cetinjnani su kontrolisali dešavanja na terenu, a na promjenu rezutlata čekalo se do 85. minuta. Bujiša je izvršio presing na golmana gostiju koji ga je prilikom ispucavanja pogodio u leđa, da bi se kapiten Lovćena dobro snašao i krunisao odličnu partiju golom.

Konačan rezultat meča postavio je Stanišić u sudijskoj nadoknadi.