Sport

Prvi poraz Lovćena

Fudbaleri Lovćena doživjeli su prvi ovosezonski poraz. Cetinjani su u utakmici sedmog kola Druge CFL izgubili od Podgorice na “DG areni” sa 3:1. Podgorica je povela već u četvrtom minutu kada je Radunović krunisao odličnu akciju svog tima. Odgovor Lovćena bio je ekspresan – već u 9. minutu Filip Vujović je poravnao rezultat. Nakon toga

Fudbaleri Lovćena doživjeli su prvi ovosezonski poraz. Cetinjani su u utakmici sedmog kola Druge CFL izgubili od Podgorice na “DG areni” sa 3:1.

Podgorica je povela već u četvrtom minutu kada je Radunović krunisao odličnu akciju svog tima.

Odgovor Lovćena bio je ekspresan – već u 9. minutu Filip Vujović je poravnao rezultat.

Nakon toga malobrojna publika nije mogla da uživa u pretjerano lijepom fudbalu, a do promjene rezultata se čekalo do 73. minuta kada su domaćini ponovo poveli. Centrirao je Bracanović, a Jeknić se pogodio za 2:1.

Lovćen je mogao do novog poravnanja u sudijskoj nadoknadi, ali je Draganić propustio kolosalnu priliku.

Kazna je stigla u 97. minutu kada je kontru svog tima završio Radivojević i tako postavio konačnih 3:1.