Prijestonica

Gradonačelnik Đurašković primio atletičara Sergeja Martinovića

Sergej Martinović bavi se atletikom od svoje šeste godine.

Gradonačelnik Cetinja Nikola Đurašković, zamjenica gradonačelnika Ana Novović i sekretarka Sekretarijata za obrazovanje, sport i mlade Jelena Milić, priredili su svečani prijem za atletičara Sergeja Martinovića, koji je nedavno na Pionirskom atletskom šampionatu Crne Gore osvojio čak četiri zlatne medalje.

Gradonačelnik Đurašković je čestitao Martinoviću na medaljama, pohvalio njegove sportske rezultate i izrazio nadu da će nastaviti da predstavlja naš grad na dostojanstven način. Prijem je bio prilika da se istakne njegova predanost sportu i naporan rad koji ga je doveo do ovog uspjeha.

Tokom prijema, Martinović je podijelio svoje planove za budućnost, uključujući pripreme za nova takmičenja i ciljeve koji su pred njim. Gradonačelnik je obećao nastavak podrške, naglašavajući važnost ulaganja u sport i razvoj mladih talenata, saopštili su iz gradske uprave.

Sergej Martinović bavi se atletikom od svoje šeste godine. Osvojio je brojne medalje na domaćim i međunarodnim takmičenjima. Na nedavnom Pionirskom atletskom šampionatu Crne Gore osvojio čak četiri zlatne medalje i to u trkama na 60 i 100 metara, kao i u trkama na 100 i 300 metara sa preponama.